Rezervace

Jak si vypůjčím nářadí nebo vozík?

  1. Vyberte si potřebné nářadí z naší nabídky na webu. V kalendáři můžete ověřit, zda je dostupné pro požadovaný termín.
  2. Kliknutím na kalendář vyberte datum začátku výpujčky, vyplňte jednoduchý formulář, kde upřesníte čas, datum vrácení a my se Vám ozveme s potvrzením rezervace.
  3. Ve smluvený čas si přijeďte nářadí vyzvednout na adresu Na Vršku 60, Podolanka (Praha-východ). Požadovanou kauci je prozatím potřeba mít v hotovosti (možnost platby kartou plánujeme).
  4. Nářadí Vám předvedeme a po předložení dvou dokladů s fotografií, si jej odvézt.
  5. Před vrácením nářadí očištěte. Přivezte jej ve smluvený čas na naši adresu.
  6. Z kauce Vám odečteme půjčovné a vrátíme ji.

Jaké doklady budu pro vypůjčení potřebovat?

Vždy je potřeba předložit občanský průkaz nebo u cizinců pas. Jako druhý doklad akceptujeme nejlépe řidičský průkaz, nebo Lítačku na Pražskou MHD. Pro vypůčení vozíků je požadováno předložení platného řidičského průkazu. Doklady používáme pouze k ověření Vaší identity, nescanujeme si je.

Co se stane, pokud vrátím nářadí znečištěné?

Ač to ví málokdo, náklady spojené s čištěním nářadí tvoří významnou složku ceny u půjčovného. Čas, který bychom mohli trávit vysvětlením jak správně a bezpečně používat nářadí musíme tak krátit jednomu zákazníkovi, protože druhý nám vrátí míchačku nevyčištěnou od betonu. Prakticky každá půjčovna proto musí za znečištěné nářadí zavádět sankce – ten, kdo vrací nářadí zašpiněné od bahna, betonu, barvy či jinak za to zaplatí, a to rovných 200 Kč.

Co se stane, pokud zapůjčené nářadí poškodím?

Pokud nářadí při používání poškodíte, musíte nám tuto skutečnost při vrácení nahlásit. Vzniklou škodu řešíme, pokud je to možné a finančně se vyplatí, opravou. Typicky se jedná o různé poškození přívodních kabelů, kde vzniklá škoda je v řádech stokorun. Pokud lze náklady na opravu okamžitě zjistit, vyřešíme situaci na místě a vrátíme vám ihned zbytek kauce.

Všeobecně se snažíme vzniklou situaci vyřešit dohodou a to i pokud je poškození natolik závažné, že oprava není možná.